Plastikiniai langai, šarvuotos durys, garažo vartai už prieinamą kainą! Tel.: +370 640 44255

Aluplast langai

TRIJŲ - KETURIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 60mm MONTAVIMO PLOČIU.

Ideal 2000 langų sistemos leidžia išsirinkti spalvą iš plataus spalvų spektro. Profilio patvarumas leidžia pagaminti kokybiškus įvairių formų ir paskirčių langus. Jie idealūs nepripažįstantiems kompromisų kaip iš estetinės, taip ir iš techninės pusės. Round Line versija su suapvalinimais, varčiomis ir stiklajuostėmis atitinka visus keliamus funkcinius reikalavimus ir patenkina net pačio išrankiausio kliento skonį.

Geras variantas - plastikiniai langai Geras variantas - plastikiniai langai
ideal 2000 ideal 2000 round line

 

PENKIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 70mm MONTAVIMO PLOČIU.

Langų sistema Ideal 4000 - tai protinga investicija į ateitį, nes jų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Ideal 4000 profiliai gali idealiai patenkinti individualius jūsų poreikius: jau šiandien šie profiliai atitinka reikalavimus, kurie bus keliami ateityje. Langai pagaminti iš profilio sistemos Ideal 4000 - tarnaus jums ilgus metus.

Geras variantas - plastikiniai langai Geras variantas - plastikiniai langai

ideal 4000 round line

ideal 4000

 

ŠEŠIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 80mm MONTAVIMO PLOČIU.

Sistemos Ideal 6000 ir ideal 7000 yra vienos naujausių ir moderniausių langų sistemų. Projektuojant šias sistemas, buvo skiriamas dėmesys stiliui ir profilio šilumos izoliacijos kokybei. Rėmo švelnios formos ir suapvalinimai leidžia sukurti tokius langus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir patenkina net išrankiausią skonį. Šešių kamerų profilio sistemos leidžia iškart pajusti aukštus izoliacinius parametrus.

Geras variantas - plastikiniai langai Geras variantas - plastikiniai langai

ideal 6000

ideal 7000